Školení

Pořádám vlastní odborná školení, připravím i školení na míru.

SQL – základy dotazování pro začátečníky

Chtěli byste vědět jak získat ty správné informace z Vašeho informačního systému a umět si je zpracovat do přehledné podoby? Nechcete být omezeni jen na sestavy a exporty které Váš systém nabízí. Chcete ušetřit čas strávený jejich následným zpracováním v Excelu?

SQL – pokročilé techniky dotazování a analytické funkce

Kurz je zaměřen na pokročilé dotazovací techniky a možnosti zpracování dat. Po tomto kurzu si budete schopni poradit s náročnějšími problémy dotazování a zpracování dat a to mnohem elegantněji a rychleji. Už pro Vás nebude existovat otázka nejde to.

SQL Server Reporting Services – tvorba reportů

Kurz je zaměřen na využití SQL Server Reporting Services, nástroje pro plnohodnotný reporting dodávaného s SQL Serverem. Naučíte se základní a pokročilejší techniky tvorby reportů, grafické zobrazování dat v reportech, jak parametrizovat reporty a mnoho dalšího.

Ptáte se mě:

Pro kolik lidí pořádáte školení?

Pořádám školení jak pro jednotlivce tak pro skupiny (max 8 lidí). Při tomto počtu lidí se můžu lépe věnovat jednotlivých účastníkům a procvičit tak celou látku.

Kde školení probíhají?

Školím většinou v prostorách zákazníka. Pokud nemáte k dispozici školící místnost s projektorem je možné zajistit i tzv. mobilní učebnu nebo pronajmout externí školící místnost. Samozřejmě se to ale potom promítne do ceny kurzu.

Máte nějaké požadavky na školící místnost a technické vybavení?

Žádné speciální požadavky nemám. Stačí funkční projektor a pro každého notebook s operačním systémem Windows a připojením do internetu. Pro školení SQL Server Reporting Services je potřeba min 15,6“ display, pro kurzy SQL základy dotazování a pokročilé dotazování může být i menší display.

Školíte i jiná témata?

Momentálně ne, ale je možné se domluvit i indivuálně na něčem jiném dle Vašich požadavků a mých znalostí.

Jak je to s termíny školení?

Protože se jedná o školení pořádaná zejména pro firmy nejsou vypsané žádné veřejné termíny. Je to vždy dle potřeby a časových možností obou stran.