Školení

Pořádám vlastní školení, spolupracuji se školícími středisky, připravím školení na míru.

SQL – základy dotazování

Tento kurz Vás naučí základním technikám dotazování v jazyce SQL. Je zaměřen na databázi MS SQL server, ale využitelný je z velké části pro všechny relační databáze. Kurz je určen zejména pro data analytiky, správce databází a informačních systémů nebo ERP konzultanty.

SQL Server Reporting Services

Kurz je zaměřen na využití SQL Server Reporting Services, nástroje pro plnohodnotný reporting dodávaného s SQL Serverem. Naučíte se základní a pokročilejší techniky tvorby reportů, grafické zobrazování dat v reportech, jak parametrizovat reporty a mnoho dalšího.

SQL Server Analysis Services

Chcete-li mít aktuální přehled o firmě postavený na vlastním datovém skladu a výsledky analýz bez čekání pak je tento kurz pro Vás ideální. V kurzu se dozvíte jak si vytvořit analytickou databázi, jak se dotazovat na data v jazyce DAX nebo jak data vizualizovat v Excelu a Power BI.

Ptáte se mě:

Pro kolik lidí maximálně pořádáte školení?

Pořádám individuální i skupinová školení (max 10 lidí). Je to ideální počet pro odborné kurzy tohoto typu. Můžu se tak lépe věnovat jednotlivých účastníkům a procvičit celou látku.

Kde školení probíhají?

Školím většinou v prostorách zákazníka. Pokud nemáte k dispozici školící místnost s projektorem je možné zajistit i tzv. mobilní učebnu nebo pronajmout externí školící místnost.

Máte nějaké požadavky na školící místnost a technické vybavení?

Pro každého účastníka PC s operačním systémem Windows a připojením do internetu. Pro školení SQL Server Reporting Services je ideální monitor 15,6“ a více, pro kurzy SQL dotazování může být i menší. Co se týká prezentační techniky tak pro skupinové školení je potřeba projektor, pro individuální školení stačí jeden počítač navíc.

Školíte i jiná témata?

Momentálně ne, ale je možné se domluvit i indivuálně na něčem jiném dle Vašich požadavků a mých znalostí.

Jak je to s termíny školení?

Nejsou vypsané žádné veřejné termíny. Je to vždy dle potřeby a časových možností obou stran.