Kdo jsem

Od přírody jsem člověk trochu víc zvědavý a proto jsem měl potřebu neustále získávat informace ze všech možných zdrojů, bavilo mě hledat způsoby a možnosti jak se k nim dostat, jak je zpracovat, zanalyzovat a použít dál. Jak udělat z dat informace které mají nějakou hodnotu pro mě nebo pro někoho jiného. A protože jsem také člověk kreativní a trochu i pohodlný tak jsem si celý proces zpracování dat chtěl nějak usnadnit. A tyto moje touhy a zájmy mě dovedly až k oboru zvanému Business Intelligence. A čím že se vlastně Business Intelligence zabývá? Ve stručnosti se jedná o postupy a nástroje pro transformaci dat v užitečné informace. 

Jaká je moje praxe

Mám za sebou dlouholetou praxi jak v business sféře (Finanční controlling) tak v IT (ERP konzultant, data analytik a zejména Business Intelligence vývojář). Kombinace těchto znalostí mně daleko lépe umožňuje pochopit firemní procesy a přinést tak přidanou hodnotu do celého řešení zpracování dat a jejich následné prezentace.

Co mě baví

Rád si zasportuju – takže chodím cvičit, běhat a mezi oblíbené sporty patří lyžování, snowboarding, volejbal, fitness. Mimo to samozřejmě četba, zejména z oblasti osobního rozvoje.

"Zakládám si na precizní práci, profesionálním přístupu a dodržování termínů."

Certifikáty